poniedziałek, 6 maja 2013

Nowe projekty

Witam.

Aktualnie pracuję nad trzema robótkami. Nigdy dotąd tak nie robiłam, zawsze była jedna dopracowana i skończona. Dopiero wtedy zabierałam się za następną. Obecny stan trzech rozpoczętych prac jest efektem mnogości pomysłów i ograniczonego czasu na robótkowanie.

Pierwsza rzecz, nad którą zaczęłam pracować kilka dni temu, to chusta Echo Flower. Wykonałam dopiero jej jakieś 20% całości, więc do końca jeszcze sporo.

Drugi projekt, tym razem szydełkowy, to moja pierwsza serwetka. Powstanie ona z tej samej wełenki, z której robiłam zielone wiosenne wdzianko. Zostało mi jej sporo, ponieważ początkowo projekt sweterka miał być zupełnie inny. Postępy pracy są znaczne i bliżej końca robótki niż jej początku.

Z kolejnym projektem mam pewien problem. Powstanie on z dwu sweterków, które kiedyś zrobiłam. Były one, niestety, za krótkie dla mnie. Dlatego też są w trakcie prucia. Początkowo miał z nich powstać sweterek "odpowiedniej" długości, natomiast dzisiaj stwierdziłam, że wolałabym jednak zrobić z tej wełenki chustę szydełkową. Więc co z tego zrobię na 100% okaże się zapewne za kilka dni.

2 komentarze:

  1. Moja pierwsza serwetka już jest! W najbliższych dniach pojawią się fotki.
    Natomiast z odzyskanej wełenki powstanie jednak szydełkowa chusta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie projekty zakończone. Ich krótkie opisy i zdjęcia na blogu.

    OdpowiedzUsuń